استقلال، پیگیر کاهش ۶ جلسه محرومیت محمدی!

باشگاه استقلال برای کاهش محرومیت ۶ جلسه‌ای مهرداد محمدی اقدام کرده است.

به گزارش جهان مانا ، صحبت‌های عجیب و زننده‌ای که مهرداد محمدی بعد از پایان دیدار استقلال و پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر بر زبان آورد، باعث تعجب اهالی فوتبال شد. مهاجم استقلالی‌ها به واسطه حرف‌هایی که جلوی دوربین خبرنگاران بر زبان آورد، با محکومیت از سوی کمیته انضباطی مواجه شد.

محرومیت ۶ جلسه‌ای محمدی موضوعی شوک‌آور برای هواداران استقلال بود که حالا وضعیت او برای فصل آینده را هم تحت تاثیر قرار داده است.

استقلالی‌ها که پیگیر تمدید قرارداد مهرداد محمدی هم هستند، این روزها به دنبال کاهش محرومیت مهاجم خود هستند. بهترین گلزن استقلال چند روز قبل طی مصاحبه‌ای بابت الفاظ زشتی که به کار برده بود، عذرخواهی هم کرد و حالا استقلالی‌ها از طرف این بازیکن به استیناف اعتراض کرده‌اند.

لایحه دفاعی استقلال برای مهردادمحمدی به کمیته استیناف رفته و با پیگیری‌های حقوقی فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی این باشگاه، آبی‌ها امیدوار به کاهش محرومیت محمدی هستند.

اگر مهرداد محمدی قراردادش را تمدید هم بکند، با حکم فعلی ۶ هفته ابتدایی لیگ را از دست می‌دهد و استقلالی‌ها در صدد هستند هرطور شده و با لایحه دفاعی خوب این محرومیت را کاهش بدهند.

 

دیدگاه