خوشحالی بی سابقه نویدکیا + عکس

سرمربی مس رفسنجان برای صعود تیمش به فینال جام حذفی بسیار خوشحال بود.

به گزارش جهان مانا ، مس رفسنجان که با مشقت‌های فراوان به نیمه نهایی جام حذفی رسیده بود، مقابل آلومینیوم در اراک در ضربات پنالتی برنده از زمین خارج شد و جواز حضور در فینال را به دست آورد.

در مسیر رسیدن مس به فینال جام حذفی، محرم نویدکیا زحمات زیادی کشید و تلاش بسیاری انجام داد. این سرمربی که با شخصیت آرام خود همواره زبانزد بوده، اما بعد از برد مقابل آلومینیوم به حدی خوشحال بود که رفتارهای جالبی نیز از خود به نمایش گذاشت.

خوشحالی بی سابقه نویدکیا

نویدکیا همراه با شاگردانش جشن پیروزی گرفت؛ او وقتی قصد رفتن به سمت رختکن را داشت، با استقبال و تبریک حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان مواجه شد. در ادامه اعضای تیم مس از محرم خواستند برای تشکر و قدردانی به سمت هواداران بروند و او در مسیر رسیدن به هواداران خوشحالی بی حد و حصری را به نمایش گذاشت.

خوشحالی بی سابقه نویدکیا

مشت‌های گره کرده و شادی بی وصف نویدکیا اتفاق ویژه ای بود که این سرمربی جوان و موفق در اراک تجربه کرد. او حالا ماجراجویی بعدی خود را در فینال حذفی مقابل تیمی ادامه می‌دهد که اسطوره آن محسوب می‌شود. بی‌شک محرم برای برد مقابل سپاهان هم نقشه خواهد کشید.

نویدکیا تا همین جا نیز با صعود به فینال حذفی برای مس رفسنجان یک تاریخ سازی انجام داده اما کسب اولین قهرمانی برای نارنجی‌پوشان فوتبال ایران اتفاقی است که محرم را به اوج خواهد رساند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه