ستاره ناراضی بارسا جانشین طارمی در پورتو شد

ویتور روکه، مهاجمی که به تازگی به بارسا پیوسته، ولی جایی در ایده‌های ژاوی نداشت، احتمالا تابستان راهی پورتو خواهد شد.

به گزارش جهان مانا ، ویتور روکه زمستان گذشته و پس از مصدومیت شدید گاوی بود که راهی بارسلونا شد. او تابستان 2023 با قراردادی به ارزش 31+31 میلیون یورو به بارسا پیوست و هدف این بود که تابستان امسال به جمع آبی و اناری‌ها اضافه شود ولی مصدومیت شدید گاوی و خروج او از فهرست تیم یک جای خالی را برای او باز کرد و به دلیل نیاز تیم به یک مهاجم ذخیره برای لواندوفسکی، او در ژانویه به بارسا ملحق شد اما هرگز مورد اعتماد ژاوی قرار نگرفت.

ببر برزیلی که دو گل برای بارسا زد و در مقطع پایانی فصل به نیمکت میخ شد، حالا مشکل ثبت قرارداد دارد. 

گاوی به فهرست بر می‌گردد و بارسا باید دوباره قرارداد روکه را در لالیگا ثبت کند ولی مشکلات فرپلی مالی و اینکه او نتوانست کیفیت خود را در نیم فصل دوم نشان دهد، باعث شده تا بارسا گزینه انتقال قرضی روکه را بررسی کند. هرچند اخیرا ایجنت روکه گفت که جدایی این بازیکن فقط دائمی خواهد بود اما در بارسلونا اطمینان دارند که این تهدید بی‌اثر است و در صورتی که هانسی فلیک چراغ سبز نهایی را نشان دهد، نام روکه را وارد فهرست انتقال قرضی خواهند کرد.

ویتور روکه

در این باره امروز اسپورت نوشت که محتمل‌ترین مقصد برای روکه باشگاه پورتو است و پیشنهاد آبی‌ها همین حالا نیز به دست مدیران بارسلونا رسیده است. به این ترتیب روکه می‌تواند جانشین مهدی طارمی شود که قراردادش با پورتو تمام شده و در آستانه انتقال به اینتر است.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه