احمد گوهری شاید نه پرسپولیس نه آلومینیوم

احمد گوهری دروازه‌بان پرسپولیس که به صورت قرضی در آلومینیوم اراک بازی می‌کرد شاید به تیم خودش برگردد و شاید هم مقصد جدیدی پیدا کند.

به گزارش جهان مانا ، احمد گوهری که از ابتدای فصل گذشته به صورت قرضی راهی اراک شده و برای آلومینیوم بازی می‌کرد حالا با ماجرای فسخ قرارداد بیرانوند شاید سرنوشت متفاوتی پیدا کند.

تا پیش از این گفته می‌شد گوهری به خاطر حضور بیرانوند در پرسپولیس و اینکه شانس بسیار ضعیفی برای بازی کردن دارد احتمالا در اراک ماندنی خواهد شد چرا که هم خودش دوست دارد قراردادش را قطعی کرده و برای این تیم بازی کند هم کادر فنی و باشگاه آلومینیوم در مجموع از عملکرد این دروازه‌‌‌بان راضی هستند.‌ گوهری در بازی جام حذفی یک هشتم نهایی مقابل پرسپولیس ستاره تیم خود بود و در نهایت با موفقیت در ضربات پنالتی باعث صعود تیمش شد اما در بازی نیمه نهایی مقابل مس رفسنجان اشتباه غیر منتظره‌ای مرتکب شد.

تا پیش از این باشگاه پرسپولیس هم از بابت قطعی کردن قرارداد گوهری با باشگاه اراکی مشکلی نداشت اما حالا و با ماجرای فسخ قرارداد بیرانوند شاید هم نظر باشگاه پرسپولیس هم خود گوهری تغییر کند و او به اسکواد سرخ‌ها باز گردد.

بعد از مطرح شدن فسخ قرارداد بیرانوند و احتمال جدایی و لژیونر شدن او، مدیران باشگاه پرسپولیس روی جذب دروازه‌بان جدید تاکید کرده‌اند و حتی در این ارتباط شایعاتی درباره برخی گزینه‌های جذاب شنیده شده است.

هر چند بحث جذب مربیان خارجی در اولویت قرار گرفته و حتی نام‌هایی هم برای جانشینی بیرانوند شنیده شده اما یکی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس نیز می‌‍تواند بازگرداندن احمد گوهری باشد که به خاطر مسائل مالی و لیست بزرگسال می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد.

البته به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس رغبتی برای دادن شماره یک به گوهری ندارد ضمن اینکه حتی با در نظر گرفتن اینکه لیست بزرگسال پرسپولیس از 19 به 20 خواهد رسید باز هم فهرست این تیم جای خالی ندارد مگر اینکه بازیکنان دیگری غیر از بیرانوند و حنانوف جدا شوند و جا را برای جذب بازیکنان جدید خالی کنند.

در عین حال با وجود اینکه گفته می‌شد آلومینیوم اراک این دروازه‌بان را می‌خواهد اما این باشگاه هنوز تحرکات نقل و انتقالاتی‌اش را آغاز نکرده  اما گفته می‌شود شاید گوهری در آلومینیوم هم نماند و راهی تیمی دیگر از لیگ برتر شود چرا که ظاهرا یکی دو پیشنهاد هم دارد.

 

دیدگاه