فرزند حجازی نمی‌تواند سرپرست استقلال باشد

ادموند اختر در مصاحبه جدیدی نسبت به اظهارات آتیلا حجازی موضع گرفته و مدعی است که سرپرست استقلال اصلا صحبت‌های او را نخوانده است.

به گزارش جهان مانا ، پس از صحبت‌های روز گذشته ادموند اختر درخصوص شرایط استقلال و بخصوص انتخاب آتیلا حجازی به عنوان سرپرست آبی‌ها، با جوابیه‌ای از سوی آتیلا روبرو شد که وی به اظهارات اختر پاسخ داد.

حجازی در بخشی از صحبت‌هایش اعلام کرد که گفته‌های اختر از روی حسادت و هوچی‌گری بوده و اگر لابی کردن بلد بود، مشکل مجوزش برای نشستن روی نیمکت استقلال را حل می‌کرد.

حالا مصاحبه سرپرست استقلال با واکنش دوباره ادموند اختر مواجه شده و مهاجم سابق استقلال در گفتگو با ورزش سه، اینگونه به اظهارات حجازی پاسخ داده است.

* شهریاری نیازی به لابی کردن برای او ندارد

آقای با سواد، آقای تحصیل کرده! اصلا شما مصاحبه من را گوش داده‌ای؟ یا مگسان دور شیرینی به تو گفته اند؟ اولا من نگفتم که آتیلا لابی کرده است. آقای شهریاری یکی از مدیران قوی و کارنامه داری است که سابقه‌اش مشخص است که نیازی به لابی کردن برای ایشان ندارد و اگر لازم باشد می‌گویم که از طریق چه کسی به کجا می‌خواهد برود.

* سرپرست باید در جامعه اعتبار داشته باشد

دوما من گفته‌ام کسانی پیشکسوت استقلال هستند که بیشتر از پنج سال سابقه بازی در این تیم را داشته باشند. ولی آتیلا می‌گوید که من گفته‌ام بازیکن باید پنج سال در استقلال بازی کرده باشد و سرپرست استقلال شود. در حالیکه سرپرستی به سابقه فوتبال ندارد و آن فرد باید در جامعه اعتبار داشته باشد.

* پیشکسوت استقلال باید حداقل پنج سال سابقه بازی داشته باشد

من نگفتم که کسی باید حتما پنج سال سابقه حضور در تیم را داشته باشد. گفتم کسی که می‌خواهد اسم پیشکسوت استقلال را رویش بگذارند، باید حداقل پنج سال در این تیم بازی کرده باشد که ایشان آن را به چیز دیگری ربط داد.

* حجازی اصلا مصاحبه من را نخوانده است

ایشان اصلا مصاحبه را نخوانده است و این حرفها را به او گفته اند. من گفتم اگر فرزند حجازی قرار است سرپرست استقلال شود، پسران مرحوم پورحیدری و مظلومی یا پسر حسن روشن هم می‌توانند سرپرست شود. در ضمن، مگر سرپرست تیم باید حتما فوتبالیست باشد؟ نه آقای حجازی، شما اصلا مصاحبه من را نخوانده‌ای.

* از دوستانت بپرس من کجای فوتبالم

آقای حجازی شما می‌گویی من کجای فوتبال بوده ام! راست می‌گوید. من بازیکن تیم ملی نبوده ام، بازیکن فیکس استقلال نبوده ام ولی خودش یک سالی به اعتبار نام پدرش چند دقیقه‌ای بازی کرده و چند ضربه پنالتی زده است. اصلا همه به این حرف او می‌خندند. من دوست نداشته و ندارم وارد کار مربیگری شوم ولی مثل آقایان به هر جایی وصل نمی‌شوم که به تیم بیایم. ایشان می‌تواند از دوستانش بپرسد که من کجای فوتبال بوده‌ام، می‌توانی بپرسی من بیشتر بازی کرده‌ام یا تو!

* پیشکسوتان به احترام ناصرخان به وی تبریک گفتند

آقایان روشن، طاهری و فریبا که با او تماس گرفته‌اند، از بزرگان استقلال هستند که آن هم بخاطر احترامی که به ناصرخان حجازی داشته‌اند، به وی زنگ زده اند، بخاطر توانایی های خودش نبوده است. ما آنقدر افراد لایق و کاربلدی داریم که آقای حجازی می‌تواند نفر دهم این لیست باشد!

* فرزند ناصر حجازی نمی‌تواند سرپرست استقلال باشد

آقای آتیلا حجازی! شما اصلا مصاحبه من را نخوانده و ندیدی و به شما گفته‌اند. من اصلا صحبتم این بوده است که فرزند حجازی نمی تواند سرپرست استقلال باشد. آن بازیکنی هم که بیشتر از پنج سال در استقلال بازی کرده باشد می‌تواند بگوید پیشکسوت تیم است. شما نمی‌توانی سرپرستی باشگاه بزرگ استقلال را به دوش بکشی. پیشکسوتان نامدارتر و لایق‌تری نسبت به شما هستند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه