محرم نویدکیا بر سر دو راهی

محرم نویدکیا به زودی درباره تیم فصل آینده خود تصمیم می‌گیرد.

به گزارش جهان مانا ، نویدکیا پس از جدایی از سپاهان که برای او در شروع مربیگری با یک رتبه دومی و یک رتبه سومی در لیگ‌های 20 و 21 تمام شد، به شکل عجیبی یک سال و نیم از فضای کار بیرون ماند، اما بازگشت او با مس رفسنجان خیره‌کننده بود تا حالا چند باشگاه به دنبال جذب شماره 4 سابق طلایی‌پوشان اصفهانی باشند که در دوران بازی بی‌نظیر بود و با سپاهان موفق به کسب 5 قهرمانی در لیگ برتر و 4 قهرمانی در جام حذفی شد.

حالا محرم نویدکیا به صورت همزمان با پیشنهاد دو باشگاه لیگ برتری مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان مواجه شده و البته اولویت خود را باشگاه نارنجی‌پوش استان کرمان قرار داده و در انتظار جمع بندی نهایی مدیران این باشگاه و شرکت صنایع مس ایران درباره بودجه فصل آینده است.

در همین شرایط نویدکیا با پیشنهاد جذابی از سوی باشگاه گل‌گهر هم مواجه شده و برای پیوستن به این تیم ترغیب شده که البته پاسخی که قرار است محرم به مدیران باشگاه سیرجانی بدهد کاملا وابسته به پاسخی خواهد بود که از مدیران باشگاه مس رفسنجان دریافت خواهد کرد.

با این وصف انتظار می‌رود که محرم نویدکیا طی چند روز آینده درنهایت درباره تیم فصل آینده خود به جمع بندی برسد و یکی را از میان دو باشگاه مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان انتخاب کند.

البته احتمالات دیگری هم برای محرم نویدکیا در فصل پیش رو وجود دارند که بستگی به شرایط و اخبار روزها و هفته‌های آتی فوتبال ایران دارد و در حال حاضر خیلی نمی‌توان درباره این احتمالات نوشت.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه