پرویز مظلومی: ماندن جواد نکونام بهترین اتفاق ممکن بود

پرویز مظلومی گفت: رقیبان استقلال در لیگ نخبگان تا بن دندان مسلح هستند و با صرف هزینه‌های هنگفت به دنبال این هستند که بهترین نتایج را جذب کنند. استقلال برای رویارویی با این تیم‌ها کار سختی دارد.

به گزارش جهان مانا ، روز گذشته پیشکسوتان باشگاه استقلال دور یک دیگر جمع شدند تا با هم به گفت و گو بپردازند و دیداری تازه کنند.

پرویز مظلومی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و سرمربی اسبق این تیم، امروز در دیدار پیشکسوتان اظهار داشت:

اینکه جواد نکونام در استقلال ماند اتفاق خوبی بود. باشگاه استقلال بهترین کار را انجام داد که با این مربی برای ادامه همکاری به توافق رسید.

 

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد:

تغییر سرمربی با مشکلات و چالش‌های خاصی همراه است و سرمربی جدید نیاز به زمان دارد تا بتواند خود را با شرایط جدید وفق بدهد. انتخاب سرمربی جدید باعث می‌شود که زمان طلایی از دست رود.

 

وی افزود:

نکونام از استقلال شناخت کافی و کامل دارد. او تجربیات خوبی از فصل گذشته به دست آورده است و می‌داند چطور نقاط ضعف و قوت تیمش را برطرف سازد. نکونام می‌داند چه نفراتی را به خدمت بگیرد و با چه بازیکنانی تمدید قرارداد کند.

 

او درباره لیگ نخبگان آسیا و لزوم عملکرد خوب در فصل نقل و انتقالات گفت:

نکونام با توجه به شرایطی که فصل گذشته در استقلال داشت نتایج خوبی گرفت. استقلال اگر تقویت شود و بتواند چند بازیکن جدید به خدمت بگیرد به طور حتم می‌تواند نتایج قابل توجهی کسب کند. استقلال در این فصل باید در لیگ نخبگان آسیا به میدان برود و باید تیمی داشته باشد که بتواند از نام و اعتبار ایران دفاع کند. نباید در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت ورزشی باشگاهی قاره آسیا زنگ تفریح باشیم. رقیبان استقلال در لیگ نخبگان تا بن دندان مسلح هستند و با صرف هزینه‌های هنگفت به دنبال این هستند که بهترین نتایج را جذب کنند. استقلال برای رویارویی با این تیم‌ها کار سختی دارد.

 

مظلومی به مساله فناوری کمک‌داور ویدئویی نیز اشاره کرد و اظهار داشت:

من برنامه جوکر را تماشا می‌کنم و از قول احسان علیخانی حرف می‌زنم؛ او گفت در این برنامه ما ۷۰ دوربین داریم اما چرا در لیگ فوتبال ایران VAR وجود ندارد. البته گفته می‌شود قرار است لیگ آینده با کمک داور ویدئویی برگزار خواهد شد. ای کاش در هفته آخر لیگ برتر VAR وجود داشت و بازی استقلال برابر پیکان و پرسپولیس مقابل مس رفسنجان با این فناوری برگزار می‌شد. اگر این اتفاق رخ می‌داد خیلی چیزها مشخص می‌شد!

 

دیدگاه
  • Mm

    اول ببین خودت میمونی