رونمایی از رقیب خارجی سیدحسین !

دروازه‌بان خارجی مد نظر استقلال یک گلر بوسنیایی است که در لیگ کشور مقدونیه توپ می‌زند.

به گزارش جهان مانا ، ماجرای حضور دروازه‌بان خارجی در استقلال طی روزهای گذشته حواشی زیادی ایجاد کرده است؛ بسیاری از هواداران و پیشکسوتان استقلال با توجه به اینکه سیدحسین حسینی یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده، جذب دروازه‌بان خارجی را اقدامی عجیب توصیف می‌کنند.

با این حال مشخص شد که مسئولان استقلال کارهای حضور این دروازه‌بان خارجی را در ایران نهایی کرده‌اند و این گلر به زودی به تهران سفر می‌کند.

با پیگیری‌های خبرنگار ما مشخصات این دروازه‌بان مد نظر استقلالی‌ها مشخص شده است. او یک گلر 29 ساله بوسنیایی است که در لیگ مقدونیه بازی می‌کند و با پایان قراردادش به زودی به تهران سفر می‌کند و آبی‌پوش خواهد شد.

ودران کیوسفسکی

نام این دروازه‌بان ودران کیوسفسکی است و طی دو فصل گذشته برای استروگا در لیگ مقدونیه بازی کرده است. او در دو فصل گذشته 38 بازی برای تیمش در لیگ مقدونیه بازی کرده و در فصل اخیر 6 بازی هم در لیگ کنفرانس اروپا برای استروگا بازی کرده است.

گلر بوسنیایی مد نظر استقلالی‌ها در رده‌های ملی پایه بوسنی سابقه بازی دارد اما هرگز در تیم ملی بزرگسالان کشور خودش بازی نکرده است. این دروازه‌بان 185 سانتی‌متری در فصل گذشته 14 بار برای استروکا کلین‌شیت کرده است. جالب اینکه او فصل پیش در مجموع 38 بازی‌ای که برای تیمش به میدان رفته 37 گل خورده در کارنامه دارد.

نکته قابل توجه این است که این دروازه‌بان متولد کشور مقدونیه است اما پاسپورت بوسنیایی دارد و اهل بوسنی و هرزگوین محسوب می‌شود. مبلغ قرارداد کیوسفسکی با استروگا در فصل گذشته 300 هزار یورو عنوان شده و این قرارداد خاتمه یافته و او به عنوان بازیکن آزاد به جمع آبی‌پوشان می‌پیوندد.

[2048519]

با همه تفاسیر بالا، کیوسفسکی که با مسئولان استقلال به توافق کامل رسیده و آفر رسمی قرارداد را هم تایید کرده احتمالا به زودی به تهران می‌آید تا کارش را شروع کند.با حضور این دروازه‌بان وضعیت سیدحسین حسینی همچنان مشخص نیست و باید دید کاپیتان آبی‌پوشان چه تصمیمی درباره آینده خواهد گرفت.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه