مهدی عبدی: دوست دارم در پرسپولیس بمانم

مهاجم سرخپوشان پایتخت از علاقه خود به ادامه حضور در این تیم خبر داد

به گزارش جهان مانا ، مهدی عبدی که فصل گذشته را به صورت قرضی در تراکتور گذراند و حالا به پرسپولیس بازگشته است علاقمند است تا فصل آتی را با پیراهن تیم محبوب خود آغاز کند.

عبدی در رابطه با انتخاب خوان کارلوس گاریدو گفت:

باشگاه مربی اسپانیایی انتخاب کرده که سابقه حضور در لالیگا و مربیگری در دو تیم مطرح این لیگ و چند تیم آسیایی را داشتهبه همین دلیل خیلی امیدوارم با این مربی بتوانیم شرایط خیلی خوبی را تجربه کنیم و از او یاد بگیریم.

 

او در ادامه افزود: 

پرسپولیس هر سال قهرمان است و دراین فصل هم مدافع عنوان قهرمانی است و به همین دلیل حتما به گونه‌ای بازی خواهیم کرد که باز هم از عنوان قهرمانی خودمان در لیگ دفاع کرده و برای حضور در لیگ نخبگان آسیا و چالش حضور در این جام بزرگ به بهترین شکل ممکن خودمان را آماده کنیم.

 

عبدی در رابطه با این مساله که فکر می‌کند در تیم پرسپولیس خواهد ماند یا باز هم به تیم دیگری انتقال داده خواهد شد گفت: 

چند پیشنهاد از تیم‌های مدعی داشتم اما هیچ پاسخی به آنها ندادم چون بازیکن پرسپولیس هستم وتابع تصمیم باشگاه.به همه تیم‌های خواهان هم گفتم دوست دارم در پرسپولیس بمانم و با این تیم به فوتبالم ادامه دهم .من یک سال دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارم و دوست دارم باز هم روزهای خوبی داشته باشم.

 

او در رابطه با خطر جدایی چند بازیکن پرسپولیس و تاثیر جدایی این بازیکنان در شرایط فنی این تیم گفت: 

پرسپولیس در این چند ساله همیشه یکی از بهترین های لیگ بوده و شاکله تیمی اش را حفظ کرده . من اطمینان دارم در این فصل هم باز هم یکی از بهترین تیمهای لیگ خواهد بود و آنقدر قوی هست که هیچ گاه از وجود بازیکن خوب خالی نخواهد شد و مدیریت و کادر فنی تیم حتما به گونه ای برنامه ریزی خواهند کرد که برای لیگ برتر و لیگ نخبگان بهترین تیم و بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

 

دیدگاه