اشتباه عجیب فرشید سمیعی

استقلالی ها ممکن است با یک معضل بزرگ مواجه شوند.

به گزارش جهان مانا ، باشگاه استقلال این روزها در حال مذاکره با یک دروازه بان خارجی است. جواد نکونام این دروازه بان را به عنوان دروازه بان دوم تیمش می خواهد و سیدحسین حسینی همچنان به عنوان دروازه بان اول به کارش ادامه خواهد داد.

با این حال در مذاکره با دروازه بان اهل کشور بوسنی، فرشید سمیعی به عنوان مدیرعامل استقلال دچار یک اشتباه فاحش شده است. ورزش سه در این خصوص نوشت:

استقلالی‌ها اگرچه هنوز قرارداد رسمی کیوسفسکی را امضا نکرده‌اند، اما برگه‌ای را به او داده‌اند که به منزله قرارداد تلقی می‌شود. استقلال برای گلر بوسنیایی آفر (پیشنهاد) رسمی با جزییات کامل ارسال کرده که زیر این پیشنهاد امضای مدیرعامل باشگاه وجود دارد. از طرف دیگر گلر بوسنیایی نیز این آفر را امضا کرده و به باشگاه استقلال فرستاده که در اسناد باشگاه موجود است.

بر اساس قوانین نقل و انتقالاتی فیفا، پیشنهاد رسمی ارسال شده به منزله قرارداد محسوب می‌شود و اگر گلر بوسنیایی در صورت لغو همکاری با استقلال به فیفا شکایت کند، می‌تواند حقوق خود را به طور کامل دریافت کند.

در چنین شرایطی مدیران استقلال با یک معضل بزرگ به نام ودران کیوسفسکی مواجه شده‌اند. باید دید آنها چه تدبیری در خصوص وضعیت گلر بوسنیایی خواهند کرد و در نهایت چه اتفاقی در این ماجرا رخ خواهد داد.

 

دیدگاه