تاکید تاج بر استفاده از VAR در فصل جدید لیگ برتر

رئیس فدراسیون فوتبال استفاده از کمک داور ویدئویی در لیگ بیست و چهارم را ضروری دانست.

به گزارش جهان مانا ، نشست مشترکی میان مدیران وزارت ورزش و جوانان،فدراسیون فوتبال،شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و نماینده سازمان صدا و سیما برای تجهیز ورزشگاه‌های میزبان لیگ برتر به تکنولوژی کمک داور ویدئویی برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون در این باره عنوان کرد:

از همکاری رسانه ملی در موضوع کمک داور ویدئویی تشکر می کنم که در موضوعات فنی و توسعه ای به فوتبال کشور یاری رساند و همانطور که مهندس صالحی،مشاور معاونت توسعه صدا و سیما و مدیر شبکه فراتر اعلام کرد این نهاد با همه توان به عنوان مشاور و یاری رسان در کنار فوتبال کشور قرار خواهد داشت.

 

وی افزود:

با عنایت به دستورات اکید وزیر ورزش و جوانان و پیگیری های ویژه صورت گرفته توسط دکتر پسندیده،مشاور وزیر و رئیس حوزه وزارتی ورزش و جوانان به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و تعامل وجود در این باره با دکتر طلا،ریاست محترم شرکت تجهیز،مقرر شد پرداخت لازم اولیه برای خرید تجهیزات با قید زمانی آنی انجام شود تا با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع فصل جدید،تقویم مربوطه برای آماده سازی ورزشگاهها دچار اشکال نشود.

 

تاج خاطرنشان کرد: 

روشن است هرگونه تغییر در پرداخت اولیه، موجب تاخیر در رسیدن تجهیزات مربوطه برای نصب در ورزشگاهها در آغاز لیگ خواهد شد و امیدوارم از آنجایی که دستورات مربوطه از قبل صادرشده، روند اجرایی جهت پرداخت هم به سرعت طی شود.

فدراسیون فوتبال بر ضرورت آغاز لیگ جدید با VAR تاکید دارد و این موضوع که مورد توجه ویژه هواداران فوتبال است می بایست به انجام برسد.

 

دیدگاه