هافبک پرسپولیس هم در مسیر جدایی قرار گرفت

سینا اسدبیگی نیز به دلیل فرصت کم بازی در این تیم و ترافیک پست، قصد دریافت رضایتنامه و جدایی از جمع سرخپوشان را دارد.

به گزارش جهان مانا ، سینا اسدبیگی معتقد است در پرسپولیس آن مقدار که باید به او بازی نمی‌رسد؛ از این‌رو ساز جدایی از سرخ‌ها را کوک کرده‌است.

سینا اسدبیگی هافبک دفاعی پرسپولیس که فصل گذشته در ترافیک خط میانی این تیم فرصت چندانی برای خودنمایی به دست نیاورد، یکی از بازیکنانی است که در پنجره تابستانی به‌دنبال گفتگو و مذاکره با مدیران باشگاه برای دریافت رضایت‌نامه‌اش است.

اسدبیگی که دومین فصل حضورش در پرسپولیس را با کسب چهار عنوان قهرمانی به پایان رساند، اکنون باتوجه به ترافیک شکل گرفته در خط میانی و باتوجه به‌اینکه در فصل گذشته نیز فرصت چندانی برای خودنمایی به دست نیاورد، به دنبال آن است در شرایط مناسبی با مدیران این تیم به گفتگو نشسته و شرایط دریافت رضایت‌نامه‌اش را پیگیری کند.

هافبک دفاعی پرسپولیسی‌ها که یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، در شروع لیگ بیست‌ودوم با جدایی از ذوب‌آهن به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شده بود و در اولین سال حضورش توانست عملکرد قابل قبولی از خود برجا بگذارد. در فصل گذشته اما شرایط به سود این بازیکن پیش نرفت و بیشتر در قالب بازیکن نیمکت‌نشین فرصت برای بازی یافت که آن هم زیاد نبود.

با این حال پرسپولیس درحال حاضر با توجه به جدایی چند بازیکن و عدم توفیق برای جذب نفرات مدنظرش بعید است که اجازه جدایی به سینا اسدبیگی را علی‌رغم ترافیک این پست بدهد و باید دید در روزهای آتی شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

 

منبع: ایلنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار