شمشیرکشی بچه پولدارهای مشهدی به خاطر متلک‌پرانی به 2 دختر

عاملان شرارت و شمشیرکشی در یکی از فست فود فروشی های بلوار هاشمیه مشهد، باتلاش 48 ساعته نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مشهد در حالی دستگیر شدند که به خاطر متلک گویی به دو دختر، رعب و وحشت عجیبی به راه انداخته بودند.

 

به گزارش جهان مانا، فرمانده انتظامی مشهد شب گذشته درباره جزئیات این ماجرا گفت:درپی درگیری و شرارت دو جوان پژو سوار در بولوار هاشمیه مشهد که شب جمعه گذشته در یک فست فود فروشی رخ داد بلافاصله عوامل انتظامی وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی عاملان تخریب و شرارت آغاز کردند. سرتیپ دوم احمد نگهبان افزود: با توجه به رعب و وحشتی که پژو سواران در محل ایجاد کرده بودند،گروهی از نیروهای تخصصی پشتیبانی عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مشهد به سرپرستی سرهنگ مهدی کسروی وارد عمل شدند و طی 48 ساعت رد زنی های اطلاعاتی به مخفیگاه عاملان شرارت در یکی از باغ های روستای سرآسیاب در اطراف مشهد دست یافتند.

مقام ارشد انتظامی مشهد تصریح کرد: طولی نکشید که با مجوزهای قضایی قاضی دکتر اسماعیل رحمانی(معاون دادستان مرکز خراسان رضوی)نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت در یک عملیات ضربتی دو متهم را درحالی دستگیر کردند که فیلمی از شرارت های آنان در فضای مجازی نیز منتشر شده بود. سرتیپ دوم نگهبان با اشاره به اعترافات متهمان اضافه کرد:بررسی های مقدماتی نشان می دهد که آن ها در نزدیکی یکی از چهارراه ها دو دختر را سوار خودرو کرده اند که احتمالا با متلک گویی دیگر افراد مقابل فست فود فروشی روبه رو شده اند و به همین دلیل این نزاع وحشتناک را با شمشیر رقم زده اند.

رئیس پلیس مشهد با بیان این که تحقیقات درباره ادعاهای آنان ادامه دارد ،خاطر نشان کرد:پدر یکی از متهمان مدعی شد ماهانه مبالغی بین 50 تا 100 میلیون تومان برای هزینه های پسرش می پردازد و او هم با این پول ها در شهر دوردور می کند!!

خودروی مورد استفاده عاملان شرارت که اندامی پر از خالکوبی های متعدد دارند نیز توقیف شده است.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار