رونمایی از لیست خرید منچسترسیتی برای فصل آینده

روزنامه میرور اعلام کرد که گواردیولا در جلسه ای با مدیران سیتی، برای فصل بعد، خواستار جذب سه بازیکن شده است.

منچسترسیتی توانست عنوان قهرمانی لیگ جزیره را به دست بیاورد و با حضور در فینال چمپیونزلیگ، فقط یک گام تا کسب نخستین افتخار خود در قاره اروپا فاصله دارد. تیم قدرتمند گواردیولا شانس کسب اولین سه گانه تاریخ خود را نیز دارد.

کسب این همه موفقیت، سبب شده تا پپ گواردیولا تصمیمی برای تغییرات زیاد در ترکیب تیمش نداشته باشد. در همین خصوص، یک گزارش مطبوعاتی در انگلیس، خواسته های سرمربی اسپانیایی را در نقل و انتقالات تابستانی فاش کرد.

منچسترسیتی برای سومین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد و به فینال جام حذفی و فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافته است و با این وجود، پپ خواستار تقویت تیمش با کمترین بازیکن ممکن شده است.

به گزارش روزنامه انگلیسی «میرر»، گواردیولا برای بررسی پرونده قراردادهای جدید در فصل آینده، جلسه ای با مدیران باشگاه انگلیسی برگزار کرد. سرمربی اسپانیایی در این جلسه اعلام کرده که فقط خواستار جذب سه بازیکن است.

این روزنامه خاطرنشان کرد که این بازیکنان عبارتند از: خولیو انکسیسو مهاجم برایتون، الکسیس مک آلیستر هافبک برایتون و یوشکو گواردیول مدافع لایپزیش.

ضمن اینکه انتظار می رود سه بازیکن در تابستان امسال سیتی را ترک کنند. بازیکنانی مانند امریک لاپورته، ایلکای گوندوگان و برناردو سیلوا.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه