پیمان پرسپولیسی ها با اوسمار + عکس

اوسمار ویه‌را اولین روز سرمربیگری خود را با یک تصویر متحد و دسته‌جمعی به پایان رساند.

به گزارش جهان مانا ، پایان تمرین امروز پرسپولیس با تصویری دسته‌جمعی از اعضای تیم همراه شد که بلافاصله بعد از اعلام سرمربیگری اوسمار ویه‌را در صفحه رسمی پرسپولیس منتشر شد تا به نوعی همراهی بازیکنان و اعضای تیم با این مربی برزیلی به نمایش در بیاید.

در این تصویر اوسمار کنار مهرداد خانبان و عیسی آل‌کثیر دیده می‌شود و شاید موردتوجه‌ترین چهره عکس دسته‌جمعی قرمزها باشد. اوسمار این بار رسما قبای سرمربیگری را پوشیده و با لبخندی که بر لب دارد، به دوربین نگاه می‌کند تا اولین فریم خود از سرمربیگری در تیم پرسپولیس را به جای بگذارد.

 پیمان پرسپولیسی ها با اوسمار

بازیکنان پرسپولیس هم با لبخندی جالب اوسمار را همراهی می‌کنند و او را کاملا به عنوان سرمربی می‌پذیرند تا او رسما به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی معرفی شود و سرمربی جدید پرسپولیس باشد.

البته از چند روز پیش و با استوری و مصاحبه عجیب علیرضا بیرانوند، مشخص بود که هواداران پرسپولیس تمایل جدی به سرمربیگری اوسمار دارند و در نهایت نیز آنها به هدف خود رسیدند و اوسمار به نفر اول فنی تیم تبدیل شد.

این تصویر اولین روز سرمربیگری اوسمار را ثبت می‌کند و حالا از امروز فصل جدیدی برای سرخپوشان آغاز خواهد شد و باید دید این لبخند آیا بر صورت هواداران پرسپولیس هم تسری پیدا خواهد کرد یا از صورت بازیکنان نیز پاک می‌شود؟

 

منبع: ورزش3
دیدگاه