انصراف ساکت الهامی از سرمربیگری نفت آبادان

ساکت الهامی ضمن عذرخواهی از مردم آبادان از سرمربیگری صنعت نفت انصراف داد.

به گزارش جهان مانا ، مسئولان صنعت نفت آبادان بعد از جدایی فراز کمالوند برای انتخاب سرمربی جدید تیم خود اقدام کردند. سا‌کت الهامی اولین مربی‌ای بود که نفتی‌ها برای استخدام وی وارد مذاکره شدند و طی ۲۴ ساعت گذشته صحبت‌هایی را با سرمربی پیشین مس رفسنجان انجام دادند.

با وجود اینکه تصور می‌شد الهامی پیشنهاد نفت آبادان را بپذیرد و چند روز بعد از جدایی از مس به لیگ برتر برگردد اما این سرمربی باتجربه انصراف خود از هدایت برزیل ایران را طی پیامی به مدیریت باشگاه صنعت نفت اعلام کرد.

الهامی که در گذشته در شرایطی مشابه هدایت نساجی قعرنشین را برعهده گرفت و توانست این تیم را در جدول بالا بکشد و به رتبه تک‌رقمی برساند، با آگاهی از شرایط صنعت نفت و البته اعلام این مسئله که قصد دارد مدتی استراحت کند، انصراف خود را به مدیران باشگاه اعلام کرد.

ساکت الهامی

الهامی با اعلام انصراف از سرمربیگری صنعت نفت آبادان به خبرنگار ما گفت: از ابراز لطف مردم خونگرم و شریف آبادان طی دو روز گذشته تشکر می‌کنم. با بررسی همه شرایط تصمیم گرفتم مدتی استراحت کنم و از فضای فوتبال دور باشم. برای آبادانی‌های عزیز بهترین‌ها را می‌خواهم و امیدوارم روزهای بهتری برای نفت آبادان رقم بخورد.

وی افزود: از مدیریت باشگاه صنعت نفت تشکر می‌کنم؛ آقای رحمانی مدیرعامل باشگاه الطاف زیادی به من داشت. بسیار متاسفم که نمی‌توانم در خدمت ایشان که مدیری محترم و کاربلد است، باشم. امیدوارم در جای دیگری بتوانم پاسخ محبت ایشان را بدهم. شک ندارم با درایت او صنعت نفت به روزهای خوب خود برمی‌گردد و باعث خوشحالی مردم آبادان می‌شود.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه