واکنش درویش به جنجال یک میلیون یورویی در پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس درباره حواشی مربوط به اعلام پرداختی مطالبات بوژیدار رادوشوویچ به مبلغ 80 میلیارد تومان واکنش نشان داد.

به گزارش جهان مانا ، رضا درویش چندی پیش در گفتگویی تلویزیونی مدعی شده بود که بسته شدن پرونده بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات اسبق این باشگاه مبلغی بالغ بر 70 میلیارد تومان هزینه در پی داشته است.

در این رابطه طی ساعات اخیر گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد برخلاف اعلام مدیرعامل سرخ‌ها مبلغ هزینه پرونده بوژیدار حدود 40 میلیارد بوده است.

طبق این گزارش:

قسط اول: 250 هزار یورو 23 دی 1401 (دلار 41 هزار تومان): 11 میلیارد

قسط دوم: 200 هزار یورو 24 فروردین 1402 (دلار 48 هزار تومان): 10.3 میلیارد

قسط سوم: 200 هزار یورو 25 تیر 1402 (دلار 49 هزار تومان): 10.5 میلیارد

قسط چهارم 200 هزار یورو و جریمه 200 هزار یورویی قسط سوم طبق اعلام باشگاه از مطالبات فیفا پرداخت شد

مجموع پرداختی به رادو 31.8 میلیارد و با مالیات به حدود 42 میلیارد تومان می‌رسد که نسبت به ادعای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تفاوت داشته است.

رضا درویش اما در گفتگو با خبرنگار ما به توضیح این موضوع پرداخته و مدعی است که بسته شدن پرونده این گلر کروات مبلغ 1 میلیون و پنجاه هزار یورو برای این باشگاه خسارت به همراه داشته است. او البته نزدیک به 10 میلیارد هم بابت ماجرای مالیات وی پرداخت کرده است.

در نهایت درویش مدعی است که او نسبت به این موضوع که پرداختی‌های صورت گرفته به بوژیدار در مقاطع مختلف و با قیمت‌های مختلف ارز صورت گرفته کاملا واقف است و منظور وی این بوده که تاکنون برای این دروازه‌بان نیمکت نشین یک میلیون و پنجاه هزار دلار هزینه شده که می‌توانست با عدم انجام آن، سپرده نزدیک به هفتاد و اندی میلیارد تومانی را در خزانه باشگاه ذخیره کند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار