کرمانی‌مقدم:

دست یحیی گل محمدی خالی بود

به گفته مهاجم سالیان دور پرسپولیس، اوسمار همان سیستمی را پیاده می‌کند که یحیی گل‌محمدی اجرا می‌کرد تنها با این تفاوت که دست گل‌محمدی خالی بود.

به گزارش جهان مانا، مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تفاوت تیم اوسمار با یحیی گل‌محمدی اظهار کرد: پرسپولیس تقریبا در یک سطح بازی می‌کند و همان طور که در زمان یحیی گل‌محمدی با یک فوروارد بازی می‌کرد در دوره اوسمار نیز با همان یک فوروارد بازی را پیش می‌برد. در حقیقت سیستم همان سیستم است و تنها نفرات عوض شده و در نیم‌فصل دوم نفرات جدیدی که به تیم پرسپولیس اضافه شده‌اند بهتر از نفراتی است که یحیی داشت. یحیی دستش خالی بود اگر خودش الان مربی تیم بود با این نفرات بهتر از پیش نتیجه می‌گرفت.

او گفت: فرق تیم اوسمار با تیم یحیی تنها در نفرات بود؛ به طوری که یحیی آن زمان بازیکن نداشت اما اوسمار بازیکن دارد وگرنه سیستم و سبک بازی پرسپولیس مثل دوره یحیی گل‌محمدی است. اوسمار چون نفر دارد راحت‌تر می تواند بازیکنان را تعویض کند و دستش بازتر است.

مهاجم سال‌های دور سرخپوشان در پاسخ به این پرسش که آیا با رفتن زاهدی و باهویی، پرسپولیس با مشکل مهاجم مواجه نمی‌شود، افزود: پرسپولیس همیشه مشکل مهاجم داشته البته شهاب زاهدی به درد پرسپولیس می‌خورد اما در خصوص باهویی بهترین کاری بود که انجام دادند. البته با آمدن عیسی آل کثیر مشکل مهاجم پرسپولیس برطرف شده اما اگر روزی دچار آسیب‌دیدگی شود آن زمان پرسپولیس با مشکل مهاجم روبه‌رو می‌شود. اگر شهاب زاهدی در پرسپولیس می‌ماند شرایط بهتر و رقیب خوبی بود. کاش شهاب را رد نمی‌کردند.

او در پایان در پاسخ به این پرسش که مدعی اول قهرمانی در حال حاضر کدام تیم است، گفت: قهرمانی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس است. البته شرایط استقلال در نیم‌فصل دوم خیلی بهتر از پرسپولیس است اما با دو بازی‌ای که از پرسپولیس دیدم و نفرات جدیدی که اضافه کرده، دور از دسترس نیست که به قهرمانی برسد و صد درصد شرایط قهرمانی را دارد.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه