واکنش به درگیری نیازمند در رختکن و ترک نقش‌جهان

پیام نیازمند سخت‌ترین مسابقه خود را پس از چندین سال حضور در سپاهان تجربه کرد و شایعات زیادی درباره او پس از تعویض بین دو نیمه مطرح شد.

به گزارش جهان مانا ، «پیام نیازمند، دروازه‌بان ملی‌پوش تیم سپاهان، تا پایان بازی سپاهان مقابل پیکان تهران در رختکن ورزشگاه نقش‌جهان حضور داشت و با نگرانی و ناراحتی پیگیر وضعیت تیم بود.»

جملات بالا چکیده واکنش مسعود سعیدی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان پس از به وجود آمدن شایعاتی درباره درگیری در رختکن سپاهان بین دو نیمه دیدار برابر پیکان و ترک زودهنگام ورزشگاه از سوی سنگربان ملی‌پوش طلایی‌پوشان اصفهانی است.

متن کامل مربوط به واکنش مدیر رسانه‌ای سپاهان درباره اتفاقات بازی با پیکان و شایعات پس از آن را در ادامه می‌خوانید:

«پیام در بین دو نیمه در رختکن از بازیکنان و کادر فنی سپاهان عذرخواهی کرد و پس از پایان مسابقه ورزشگاه را ترک کرد.

همه بازیکنان و اعضای کادر فنی سپاهان از نتایج اخیر ناراحت هستند اما هیچ گونه درگیری پس از بازی یا رختکن مسابقه بین بازیکنان سپاهان اتفاق نیفتاد و مشخص نیست برخی شایعه‌پردازی‌ها و خبرسازی‌های سطحی با چه هدفی انجام می‌شود. 

هیچ کدام‌مان فراموش نکرده‌ایم که پیام عزیز چطور در بدترین روزهای امسال، با از خودگذشتگی در کنارمان بود و ماه‌ها هجمه‌ها ‌و تهمت‌ها را تحمل کرد تا در دورانی که خیلی‌ها از بحران‌های سپاهان خوشحال می‌شوند، مشکلی به مشکلات تیم اضافه نشود. 

سپاهان سه دروازه‌بان خوب چون پیام نیازمند، نیما میرزازاد و محمدصادق صالحی دارد که همه در کنار هم برای اعتلای نام این تیم با تمام توان به میدان می‌روند.

همه هم قسم هستند که با عزم و اراده و حمایت هواداران عزیز طلایی‌دل، به شرایط خوب خود بازگردند.»

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار