تجلیل رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تاج با اهدای تندیس یوز + عکس

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست از اقدامات محیط‌ زیستی رئیس فدراسیون فوتبال تقدیر کرد.

به گزارش جهان مانا ، معاون رئیس‌ جمهور از تاج با اهدای تندیس یوزپلنگ از اقدامات محیط‌ زیستی رئیس فدراسیون فوتبال تقدیر کرد.

نشست مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به میزبانی سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار شد. سلاجقه در این نشست گفت:

حمایت از یوزپلنگ از کارهای ارزشمندی بود که فدراسیون فوتبال با پشتوانه تیم‌های ملی انجام داد و توجه افکار عمومی جهت حفاظت از این گونه را در پی داشت. اقدامات فدراسیون فوتبال در حوزه محیط‌ زیست از جمله برگزاری کارگاه مشترک، درج شعارهای محیط‌ زیستی، درختکاری و … نشان از عزم جدی این فدراسیون برای حفاظت از محیط‌زیست دارد که بسیار قابل تقدیر است.

تاج نیز با بیان اینکه ایران در سه جام جهانی و سه جام ملت‌ها به عنوان تنها فدراسیون در جهان از گونه در حال انقراض یوزپلنگ ایرانی حمایت کرده، گفت:

در حال حاضر هم این گونه روی پیراهن تمام تیم‌های ملی ما نقش بسته که بسیار مورد توجه جهانیان قرار گرفته است. ما اطلاع داریم بیش از ۱۲۰ محیط‌بان در راه حفاظت از طبیعت به شهادت رسیده‌اند و خانواده فوتبال و ملی‌پوشان ‌حمایت از این عزیزان و محیط‌زیست ایران را وظیفه خود می‌دانند و امیدواریم محیط زیست به شکل مناسب‌تری به نسل‌های بعد تحویل داده شود. ما قطعاً باز هم از صدای بلند فوتبال برای حمایت از این حوزه استفاده خواهیم کرد.

در حاشیه این جلسه ضمن اهدای تندیس یوزپلنگ و حمایل سفیر محیط‌زیست به تاج، تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون فوتبال و سازمان حفاظت محیط‌ زیست امضا شد.

تجلیل رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از مهدی تاج با اهدای تندیس یوز

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار