نویدکیا: نیمه دوم با کیفیت بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از کسب پیروزی بزرگ در اهواز معتقد است تیمش از هفته آینده راحت‌تر و بهتر بازی خواهد کرد.

به گزارش جهان مانا ، محرم نویدکیا که تیمش توانست یک پیروزی ارزشمند را در خوزستان کسب کند، در کنفرانس خبری پس از این مسابقه در ورزشگاه فولاد آره‌نای اهواز گفت: بازی برای ما دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول خیلی فوتبال بدی بازی کردیم. فوتبالی که جسارت و خلاقیت نداشت؛ یک فوتبالیست ترسو. قدرت موقعیت سازی نداشتیم. با استرس بازی کردیم و سعی نکردیم توپ ها را به نیمه فولاد بیاوریم. 

او ادامه داد: حس می‌کنم فولاد در نیمه اول هم همین شرایط را داشت. با این حال آنها دو سه موقعیت ایجاد کردند که ما این کار را نکردیم. ولی نیمه دوم بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم.دو سه مرتبه تک به تک شدیم. این ها نشان می‌دهد نیمه دوم کیفیت بهتری داشتیم، بازی را کنترل کردیم، موقعیت کمی به فولاد دادیم، فقط روی ارسال های بلند بود.

او سپس با اشاره به شرایط بد این روزهای فولاد اضافه کرد: فکر می کنم فولاد به خاطر نگرانی از شرایط قعر جدول است که این سبک را بازی کرد. وگرنه همیشه تیم با کیفیتی بوده است. وقتی با سپاهان با این تیم بازی کردم تیم خیلی با کیفیتی بودند و همواره بازی های سختی با این تیم داشته ایم اما استرس و فشار می تواند یک تیم را اینطوری کند.

سرمربی مس رفسنجان درباره اینکه بازیکنانش سه چهار موقعیت خوب را از دست داده‌اند و اینکه انگار بی خیال به توپ ضربه می‌زنند، گفت: بی خیال که نمی توان گفت. به هر حال هر بازیکنی دوست دارد توپ هایش به گل تبدیل بشود. برای من به عنوان مربی این مهم است که بازیکنانم خلق موقعیت کنند؛ اینکه در اهواز دو سه مرتبه با دروازه بان حریف تک به تک شوند. اما همانطور که گفتید می توانستیم به خصوص در 10 دقیقه آخر بازی از موقعیت ها بهتراستفاده کنیم، تا به مشکل الکی برنخوریم.

نویدکیا در پایان گفت: باید با دقت تر باشیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم. البته به بازیکنانم حق می دهم، چون سه چهار هفته اخیر اغلب بازی ها مساوی شد و نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم ولی احتمالا از هفته آینده با راحتی بیشتری بازی خواهیم کرد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه