سرمربی مس حلالیت طلبید و رفت

اکبر محمدی، سرمربی مس کرمان در کنفرانس خبری خود از مردم این شهر حلالیت خواست.

به گزارش جهان مانا ، اکبر محمدی سرمربی مس کرمان، در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان گفت: من اینجا آمدم که از بچه‌های باغیرت‌مان تشکر کنم این برد نوش جان‌شان. آمدم تا از مردم شریف کرمان حلالیت بطلبم اگر سوتفاهمی برای‌شان به وجود آمد من همین جا عذرخواهی می‌کنم. اینجا هیچ مشکلی نداشتیم و همه چیز خیلی خیلی عالی بود و امیدوارم این چند وقتی که اینجا بودیم اگر باعث ناراحتی شدیم و اذیت شدند، حتما ما را حلال کنند.

او ادامه داد: ما با کادر زحمت‌کش و با دانش‌مان و بچه‌هایی که خیلی در این شرایط سختی کشیدند، ۴۰ ساعت با اتوبوس رفتیم و برگشتیم و به هر دلیلی مشکلاتی از اول فصل بوده است. من اینجا آمدم تا تشکر کنم و حلالیت بطلبم و امیدوار باشم که ان‌شالله مس کرمان روزهای بهتری در انتظارش باشد و بتواند حق خودش را از فوتبال کشور بگیرد.

او در مورد این فصل مس کرمان عنوان کرد: این تیم، این شهر و این تماشاچیانی که امروز ما را تماشا کردند حق‌شان خیلی بیشتر از اینهاست. ما در این فصل خیلی بی کس بودیم ولی نمی‌شود خیلی این مسائل را باز کرد و به هر دلیلی هر کسی که در این مسائل به ما کمک کرد دستش را می‌فشارم و از او تشکر می‌کنم. با توجه به سختی‌هایی که در این مسیر برای ما ایجاد شد و روزهای خیلی خیلی سختی را تجربه کردیم و انتظار دارم توجه بیشتری به مس کرمان بشود.

محمدی در پایان گفت: به تیم مسجد سلیمان خسته نباشید می‌گویم، این تیم بازی رفت ما را برد. امروز ما خستگی بسیاری از مسافرت زمینی‌ جمعی داشتیم و نتوانستیم آنطور که باید و شاید به این بچه‌ها برسیم. این بچه‌ها حق‌شان از باشگاه خیلی بیشتر از اینهاست. از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم و امیدوارم که در این چند روز مرد زحمات این بچه‌ها و همه نفراتی که با جان و دل کنار تیم زحمت می‌کشند را بدهند. حلالیت می‌طلبم و برای همه آرزوی توفیق دارم. یا علی.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه