آغاز نقل و انتقالات ملوان !

مهدی تارتار از نزدیک بازی تیم امید ملوان را تماشا کرد تا شاید چند بازیکن را برای نیم فصل دوم به تیم خود فرا بخواند.

به گزارش جهان مانا ، در روزهای فیفادی، تمرینات ملوان به شکلی منظم ادامه دارد و سرمربی این تیم در اقدامی جالب راهی کمپ تیم امید ملوان هم شد تا یک بازی در لیگ امیدهای کشور را از نزدیک تماشا کند.

تارتار که در این فصل بازیکنان جوان زیادی را در فهرست تیمش قرار داده و با تلفیق آنها و بازیکنان باتجربه توانسته اسکواد مناسبی را برای تیمش ایجاد کند، با بازدید از تیم امید ملوان قصد دارد بازیکنان بااستعداد این تیم را شناسایی و شاید حتی به تیم بزرگسالان ببرد.

تیم ملوان نیز در حضور سرمربی تیم بزرگسالان توانست با یک گل عقاب مهر تبریز را شکست دهد و شرایط خود در جدول را بهتر کند. تارتار هم پیش از شروع بازی گفت‌وگویی با بازیکنان انجام داد و به آنها برای این بازی و ادامه فصل انگیزه داد.

ملوان

ملوان

البته که شاید ملوان در زمستان برای تقویت تیم و پوشش نقاط ضعف به سراغ بازار نقل و انتقالات خواهد رفت و بازیکنان بزرگسال موردنظر سرمربی را به خدمت خواهد گرفت، اما شاید در تیم امید نیز بازیکنانی باشند که حداقل با ورود به تمرینات تیم بزرگسالان بتوانند شرایط عضویت در تیم حرفه‌ای را تجربه کنند. مهدی تارتار نیز از ابتدای فصل به هواداران انزلی‌چی وعده داده که کادرفنی‌اش به دقت تیم امید را زیرنظر خواهند داشت و بازیکنان با استعداد را جذب خواهند کرد.

تیم امید ملوان در زمین روستای آب‌کنار بازی‌های خود را برگزار می‌کند و از نظر امکانات شرایط چندان خوبی ندارد و باید دید مسئولان انزلی فکری به حال تیم‌های پایه ملوان خواهند کرد یا خیر.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه