ادای احترام به بکن‌باوئر در دیدار بارسا-ویارئال + عکس

قبل از دیدار بارسلونا مقابل ویارئال در ورزشگاه لوئیس کمپانیس برای احترام به فرانس بکن باوئر، هوراشیو سگوئی و هواداران فقید سویا که به تازگی جان خود را از دست داده‌اند، یک دقیقه سکوت برقرار شد.

به گزارش جهان مانا ، بارسلونا در هفته بیست و دوم رقابت‌های لالیگا به مصاف ویارئال در خانه این تیم رفته است. آبی و اناری‌ها 4۴ امتیازی هستند و با رئال صدرنشین ۱۰ امتیاز فاصله دارند. آنها برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای فتح لیگ داخلی نیاز به یک پیروز دشوار خارج از خانه دارند.

قبل از سوت شروع این بازی، بازیکنان دو تیم به چند دلیل یک دقیقه سکوت کردند. اول برای احترام به فرانس بکن باوئر، اسطوره فقید فوتبال آلمان و جهان و بعد برای ادای احترام به هوراشیو سگوئی، خبرنگار ورزشی مشهور اسپانیایی قرن گذشته که به تازگی در 93 سالگی درگذشته است.

 ادای احترام به بکن‌باوئر در دیدار بارسا-ویارئال

در آخر هم برای سه هوادار سویا که در یک سانحه رانندگی جاده‌ای و در راه دیدن بازی تیمشان مقابل اتلتیکو مادرید در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری جان خود را از دست دادند. این افراد هنگام حادثه در راه رسیدن به ورزشگاه واندامتروپولیتانو بودند، جایی که اتلتیکو مادرید میزبان تیم محبوبشان بود. این مورد به صورت تکان دهنده‌ای در رسانه‌های اسپانیایی پخش شده و احساسات بسیاری از مردم را درگیر کرده است. اتلتیکومادرید این دیدار را با نتیجه 1-0 پیروز شد و به نیمه نهایی صعود کرد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه