آخرین خبر از عمل طولانی چشم یامگا

پزشک باشگاه استقلال می گوید که عمل جراحی امروز کوین یامگا موفقیت آمیز بوده است.

به گزارش جهان مانا ، وضعیت کوین یامگا باعث نگرانی شدید علاقه مندان به فوتبال و بخصوص هواداران استقلال شده است. پس از مصدومیت شدید این بازیکن از ناحیه چشم، او فصل را به طور کامل از دست داد و در این مدت نیز مورد عمل های جراحی متعددی قرار گرفته است.

این بازیکن که برای ادامه روند درمان خود راهی فرانسه شده بود، بنا بر دلایلی نتوانست در زادگاهش مورد عمل جراحی قرار بگیرد و به همین دلیل او خیلی زود به ایران بازگشت تا در تهران یک بار دیگر زیر تیغ جراحان برود.

حالا رسانه رسمی باشگاه استقلال خبر داده که یامگا امروز بار دیگر جراحی کرده و به گفته پزشکان متخصص این عمل او موفقیت آمیز بود.

محمد علی زارع پزشک تیم استقلال درباره وضعیت این بازیکن گفت: یامگا به فرانسه سفر کرد و با متخصصان چشم در این کشور هم مشورت داشت و در نهایت آنها پیشنهاد دادند برای ادامه مداوا دوباره به ایران بازگردد. او شب گذشته به کشور بازگشت تا باردیگر چشم خود را جراحی کند.

او ادامه داد: با پیگیری‌های باشگاه، همه امکانات لازم برای این اتفاق مهیا شد. بدین ترتیب امروز جراحی دیگری روی چشم کوین انجام شد که به دلیل حساسیت و ظرافت بالا، حدود ۸ ساعت به طول انجامید که خداراشکر موفقت آمیز بود.

زارع در پایان گفت: فردا پزشک متخصص دوباره وضعیت چشم یامگا را بررسی خواهد کرد. از تمام هواداران استقلال هم درخواست داریم تا برای بهبود او که جزو بهترین و بااخلاق‌ترین بازیکنان ماست، دعا کنید.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه