پیشکسوت پرسپولیس: پول بر تعصب حاکم شده است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همان‌طور که شاهد هستیم پول بر تعصب حاکم شده و برخی بازیکنان و قدیمی‌های پرسپولیس دنبال پول می‌روند.

به گزارش جهان مانا، بهزاد داداش‌زاده در خصوص وضعیت نقل‌وانتقالات تیم پرسپولیس اظهار داشت:‌ همان‌طور که شاهد هستیم پول بر تعصب حاکم شده و برخی بازیکنان و قدیمی‌های پرسپولیس دنبال پول می‌روند. برخی بازیکنان فکر می‌کنند با قهرمانی چندباره با تیم بزرگ پرسپولیس در لیگ برتر و دو بار حضور در فینال آسیا، بزرگ شده‌اند و می‌توانند با احساسات ۴۰ میلیون هوادار بازی کنند، اما باید بدانند پرسپولیس هیچ وقت جایگاه خود را از دست نمی‌دهد و این باشگاه فقط باعث دیده شدن آنان می‌شود. امیدوارم باشگاه در همه نقاط زمین بازیکن جذب کند که بتواند در لیگ و حتی آسیا حرف برای گفتن داشته باشد.

وی در مورد برپایی اردوی خارجی پرسپولیس، گفت: به نظر من پرسپولیس نباید به اردوی خارجی برود چون اصلا بازیکن ندارد و شک ندارم اگر به هلند بروند به دلیل کمبود بازیکن مجبورند برخی از بازیکنان امید را با خود ببرد که هیچ فایده‌ای ندارد به دلیل آنکه بازیکنان امید در لیگ برتر فرصت بازی کردن ندارند. اگر هم تیم می‌خواهد به اروپا برود باید مدیران باشگاه هر چه سریع‌تر تکلیف بازیکنان را روشن کند که سرمربی بداند با چه بازیکنی به اردو می‌رود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره آمدن خوان کارلوس گاریدو به تیم، یادآور شد: به هر حال هر کسی که او را به پرسپولیس آورده براساس شرایط تیم او را انتخاب کرده است. پرسپولیس تیم کوچکی نیست و همه هواداران هم انتظار دارند، هر سال قهرمان شود و خوشبختانه پرسپولیس هم هر سال دل هواداران را شاد می‌کند. اما من تنها چیزی که از این سرمربی می‌دانم فقط این است که سابقه مربیگری در تیم‌های آسیایی را دارد و امیدوارم بتواند با پرسپولیس بهترین نتیجه‌ها را کسب کند.

داداش‌زاده در خصوص حضور پرسپولیس در لیگ نخبگان، خاطرنشان کرد: همه شاهد هستیم که چند سالی است تیم‌های عربی با پول‌های که دارند بازیکنانی گرفتند که هر کدام از این بازیکنان می‌توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. پرسپولیس هم بعد از خصوصی‌ شدن، باید بازیکنانی داشته باشد که بتواند در آسیا نتیجه بگیرد.

 

منبع: ایرنا
دیدگاه